dovolená v Krkonoších - ubytování Bouda na stráni

 
 
Přejete si zažít aktivní a odpočinkovou dovolenou v Krkonoších za rozumnou cenu, Bouda Na stráni je pro Vás tím pravým řešením. Krkonoše jsou oblíbeným turistickým centrem a nabízejí možnost aktivního vyžití v létě i v zimě.

Aktivity v Krkonoších


Léto na horách


Nádherné prostředí Krkonoš nabízí nepřeberné množství aktivit. V letní sezoně je možné vybrat si z mnoha turistických cílů pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nachází se zde několik značených cykloturistických tras (Dlouhé sjezdy, Za výhledy na Krkonoše, Rýchorský sjezd). Za zmínku stojí nejkratší pěší výstup na Sněžku (7,5 km). Pro rodiny s dětmi může být ideální návštěva Pohádkové stezky. Jedná se o vycházkovou trasu Malou Úpou s deseti pohádkovými zastaveními.

Máte-li radši aktivní odpočinek, neváhejte navštívit SKiMU Sport Centrum, které nabízí víceúčelovou halu (tenis, volejbal, basketbal, fotbal), saunu, fitness, vířivku, ricochet, stolní tenis či kulečník. Za zmínku také stojí nový tenisový kurt u penzionu Malá Úpa.

Výlety v Krkonoších


I v okolí Malé Úpy můžete nalézt sportovní vyžití, cíl výletu, či místo k relaxaci. Za pozornost stojí vycházková trasa Aichelburg, dělostřelecká tvrz Stachelberg, Janské Lázně a Černá Hora, Pec pod Sněžkou, aquapark Sandra v Karpaczi a mnohé další.

Ať už nás navštívíte v letním nebo zimním období, jistě zde naleznete mnoho zajímavých aktivit. Těšíme se na Vás!
 

Krásná příroda Krkonoš

Krkonošský národní park