+420 724 023 848, +420 728 129 667 info@boudanastrani.cz
Ubytování pro rodiny s dětmi

Bouda Na Stráni

Malá Úpa
7 pokojů
Snídaně, polopenze
Ubytování Malá Úpa

Kofmortní a útulné ubytování přímo na sjezdovce

Nabízíme ubytování v sedmi pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj má vlastní koupelnu (sprcha, WC), TV se satelitem a DVD. Pobyt si můžete objednat se snídaní či polopenzí. Snídaně jsou bufetové, večeře nabízíme formou menu (polévka, hlavní chod, moučník). Každý den je pro vás otevřen bar.

Jsme nekuřácký penzion. Hosté mají k dispozici WiFi síť zdarma. V zimním období preferujeme týdenní pobyty (neděle–neděle). Kratší pobyt je možný po dohodě při volné kapacitě.

Společenské prostory, jídelna a bar jsou stylově zařízené, v zimním období se můžete ohřát u krbových kamen.

Parkování: v létě přímo u objektu zdarma, v zimním období na zpoplatněném parkovišti na Pomezních boudách.  Odvoz (vč. zavazadel) v den příjezdu a odjezdu je zajištěn a je v ceně pobytu. 

Náš penzion se nachází přímo uprostřed sjezdovky. Stačí nasadit lyže a můžete vyrazit. Malá Úpa je nástupním místem na hlavní běžeckou trasu Krkonoš – Krkonošskou magistrálu, která je společně s dalšími běžeckými okruhy (v délce cca 10 km) pravidelně upravována. Od jara do podzimu v okolí penzionu najdete běžecké i cyklistické trasy a turistické cesty.

Nedaleko je i víceúčelová krytá hala, bowling a pro děti pohádková stezka Malou Úpou.
Dominantou historické části obce – Dolní Malé Úpy – je pozdně barokní kostel sv. Petra a Pavla postavený v letech 1788–1789 z podnětu císaře Josefa II. Tento kostel je jedním z nejvýše položených kostelů v České republice.

Nabídka

Penzion Bouda Na Stráni – služby

Wifi zdarma
Parkování v létě zdarma
Snídaně, polopenze
Plně vybavené pokoje
Ubytování na sjezdovce
Celoroční ubytování
TV/SAT, DVD
Rodiny s dětmi
Partner Skimu
Ubytování malá Úpa

Máme volné pokoje!

Rezervujte si svoje ubytování pohodlně pomocí formuláře ještě dnes.